Turné 2018

Turné show Máša a medvěd na ledě opět na Slovensku a v České republice!

Slovenská show Máša a medvěd na ledě v roce 2017 vykročila do světa! V rámci evropského turné jsme navštívili několik krásných měst, ale vrcholem byla bezpochyby představení v moderním a kosmopolitním Abú Dhabí, která měla mnoho pozitivních ohlasů, což byl to pro nás velký úspěch.


Nicméně dveře do světa této výjimečné show otevřel právě úspěch u slovenských a českých návštěvníků. Pozitivní ohlasy a radost v očích dětí nás motivovaly na show neustále pracovat a dodaly nám chuť ukázat výjimečný slovenský projekt i v zahraničí.

Tento úspěch je proto úspěchem nás všech. Samozřejmě včetně fanoušků, kteří si show oblíbili a někteří by ji dokonce rádi viděli znova! Poté, co jsme procestovali několik zemí, jsme se rozhodli opět vrátit na Slovensko a do České republiky, kde plánujeme turné opakovat.

Děti se už dnes můžou těšit na podzim a zimu 2018, protože je přijede do Brna a Bratislavy navštívit Máša s medvědem i s ostatními kamarády. Turné završíme v Praze, kde předvánoční doba jistě umocní zážitek ze závěrečné vánoční scény.


TURNÉ 2018 – Česko/Slovensko

Sdílejte s přáteli: