Show Máša a medvěd na ledě v rozpáleném Abú Dhabí!

Unikátní a jediná licencovaná show ve slovenské produkci, vytvořená na motivy známé ruské pohádky Máša a medvěd, se probruslila až do Spojených arabských emirátů.


Před více než dvěma lety, kdy se show připravovala na první vystoupení, nás vůbec nenapadlo, že by se tak rychle mohla dostat do povědomí i za hranicemi Evropy. Už začátkem roku 2017 jsme navštívili několik evropských měst a v létě jsme cestovali až do moderního a kosmopolitního Abú Dhabí. Do tohoto rozpáleného města jsme přivezli příjemné ochlazení v podobě lední show Máša a medvěd.

Mešita Sheikh Zayed Grand

Na začátku jsme si ani neuměli představit, jaké budou ve Spojených arabských emirátech ohlasy na ruskou pohádku ve slovenské produkci, jelikož se jedná o odlišné kultury. Avšak nadšení, radost a krásně zpracovaná pohádka dokáže spájet. Nesmírně nás potěšilo vřelé přijetí publika, kterému se show velice líbila a nás naopak okouzlila krásna krajina a památky města.

Zayed Sports City Ice Rink

Mešita Sheikh Zayed Grand

Kromě tří vystoupení, která jsme odehráli v Abú Dhabí, jsme stihli navštívit krásnou mešitu Sheikh Zayed Grand Mosque. Tato mešita je také známá největším lustrem na světě, který je zdobený křišťály Swarovski. Je široký až 10 metrů a vysoký neuvěřitelných 15 metrů. V hlavní modlitebně je zase položený největší koberec, který váží bezmála 35 tun!

Protože bylo léto a my jsme byli u moře, nemohli jsme vynechat jednu z nejkrásnějších pláží Saadiyat beach. Je dlouhá devět kilometrů a pokrytá jemným bílým pískem. Při vnějších teplotách až 49 °C nám tyrkysová voda poskytla nejen příjemné zchlazení, ale byla i krásným potěšením pro oči.

Nyní však už plánujeme další představení a brzy vám přineseme množství zážitků z těchto turné.

Saadiyat beach

Hotel Dusit Thani Abu Dhabi


GALERIE:


Text: Adriana Tomajková, PR & Marketing Manager / Fotografie: Alchemy Project

 

 

 

Sdílejte s přáteli:
 

Komentáře