Show Máša a medvěd na ledě spojila 11 známých jmen českého showbyznysu

Od začátku příprav show Máša a medvěd na ledě jsme se soustřeďovali především na kvalitu. A to ze dvou důvodů. Zaprvé je Máša a medvěd licencovaná značka, a proto všechny fáze příprav byly pod přísným drobnohledem společnosti Animmacord, která značku vlastní a produkuje oblíbenou pohádku Máša a medvěd. A zadruhé lidé už viděli mnoho různých představení na ledě, a proto nám bylo zřejmé, že musíme přijít s něčím výjimečným. Dali jsme si tedy extrémně záležet na výběru autorského týmu i dalších spolupracujících umělců.

Ondřej Soukup (na fotce vpravo spolu se supervizorem show Pavlem Pitoňákem) je respektovaný hudební skladatel, který složil hudbu například k Oscarem oceněnému filmu Kolja. Spolu s Gabrielou Osvaldovou složili pro show Máša a medvěd na ledě třináct famózních písní. Na základě scénáře show vytvořili hudbu, která výborně zapadá do příběhu a dění na ledě. Kromě toho hlas Ondřeje Soukupa jistě poznáte v postavě jednoho z vlků a hlas Gabriely Osvaldové zase v postavě Medvědice. To je jen začátek známých jmen ze seznamu umělců, kteří na show spolupracují.

Naším záměrem bylo, aby lidé v hlasech hlavních postav poznali oblíbené herce, které mají rádi, znají je a pravidelně je sledují. Do postavy hlavního hrdiny medvěda Míši se nám podařilo obsadit Vladimíra Kratinu, který je známý zejména z českých televizních seriálů jako například Kriminálka Anděl nebo Letiště. Kratina se postaral o namluvení dialogů a Míšovy písničky zase nazpíval Juraj Čiernik, jehož znají zejména ostravští návštěvníci divadla. Dialogy Máši namluvila Anička Češková, která i přes své mládí už má zkušenosti s dabingem. Písně Máši zase nazpívala Lucie Šoralová. K dalším známým osobnostem, které vdýchly život postavám v show, patří Václav Noid Bárta. Václavův hlas se perfektně hodil na postavu medvěda Svalovce, a tak jeho dialogy nejen namluvil, ale nazpíval i jeho písničky. Další hvězdou je Lucie Bílá díky níž ožije postava tučňáka. V postavě pandy diváci jistě odhalí Jakuba Prachaře, který je v současnosti porotcem v show Česko-Slovensko má talent. O postavu zajíce se postaral Jan Maxián. V hlasech místy strašidelných a místy komických vlků poznáte kromě Ondřeje Soukupa i jeho syna Františka Soukupa a také oblíbenou komediální dvojici Richard Genzer a Michal Suchánek.

Show Máša a medvěd tedy na ledě dohromady spojila jedenáct výjimečných českých umělců, kteří jsou zárukou nejvyšší kvality. Nicméně bruslit na ledě tito herci a zpěváci samozřejmě nebudou. O to se postarají současní i bývalí krasobruslařští reprezentanti České republiky a Slovenska. Česká premiéra show bude 24. října v pražské Tipsport aréně. Turné bude pokračovat představeními v Ostravě 7.11., Brně 14.11., Českých Budějovicích 28.11. a Pardubicích 19.12.
Těšíme se na vás!

Michal Vernarský
PR manažer společnosti Comunique

Sdílejte s přáteli:
 

Komentáře