Show jaká zde ještě nebyla: Máša a medvěd budou bruslit v Česku

Animovaná pohádka Máša a medvěd, která si na celém světě získala miliony fanoušků, přichází do České republiky jak ji dosud ještě nikdo neviděl – jako jedinečná lední show. Na diváky čeká originální příběh, více než třicítka bruslařů, pestrobarevné kostýmy, kulisy známé z pohádky, ale i světelné a 3D efekty. To všechno ve spojení s hudebním aranžmá nenapodobitelného Ondřeje Soukupa a s texty Gabriely Osvaldové je zárukou velkolepého uměleckého zážitku. Na tvorbě show pracuje košický produkční tým s nejlepšími umělci z Prahy i Bratislavy. Příznivci pohádky Máša a medvěd v České a Slovenské republice budou proto vůbec první na světě, kteří uvidí Mášu a medvěda jako představení na ledě.

Show Máša a medvěd na ledě přijede koncem letošního roku do pěti českých a moravských měst. První si ji vychutnají fanouškové v Praze, kde se 24.10.2015 odehrají dvě představení. Následovat budou dvě představení v Ostravě 7.11.2015 a další dvě v Brně 14.11.2015. České Budějovice si užijí jedno představení 28.11.2015 a těsně před Vánoci 19.12.2015 zakončí české turné představení v Pardubicích.

Máša a medvěd je 3D animovaná ruská pohádka, která se od svého spuštění v roce 2009 propracovala postupně do celého světa, přičemž nevynechala ani Českou republiku. Především díky České televizi, která ji zařadila do programu kanálu pro děti. Kromě více než 20 zemí, v nichž byla vysílána, má po celém světě zhruba stovku partnerů, kteří vyrábějí různé licencované produkty značky Máša a medvěd.

„Představení na ledě mají tradici a mezi lidmi jsou velice oblíbené, nicméně naším cílem je jít ještě o krok dál a udělat něco navíc. Soustřeďujeme se zejména na to, abychom všem návštěvníkům přivezli kvalitní show. Vlastní příběh, populární pohádka a ti nejlepší umělci jsou výborným základem pro nezapomenutelný zážitek“, uvedl Michal Vernarský, PR manažér společnosti Comunique, která je zodpovědná za celou produkci show.

Vstupenky na všechna představení jsou dostupné v síti předprodej.cz, na představení v Praze jsou vstupenky také v síti Ticketportal. Doplňující informace a další zajímavosti najdete na oficiální webstránce lední show www.masamedved.cz a na facebookové stránce produkční společnosti Comunique.

Pripravil: Michal Vernarský 28.2.2015

Stiahnúť tlačovú správu

Oficiálne vizuály na stiahnutie

Sdílejte s přáteli:
 

Komentáře