O show

Máša a medvěd na ledě

Show Máša a medvěd na ledě je jedinečnou moderní adaptací na animovaný seriál Máša a medvěd, který je známý po celém světě.


Jde o první a jedinou licencovanou lední show s hrdiny z této pohádky, kteří jsou důvěrně známí všem dětem.

V rámci show vystupuje více než 30 krasobruslařů, tanečníků a akrobatů, kteří předvádějí své zručnosti v pestrobarevných kostýmech. Pohádkový příběh doplňuje velkolepá scéna s medvědovým domečkem, který je vysoký téměř 10 metrů a je tak obrovský, že se v něm medvěd dokáže komfortně ukrýt před zvědavou a rozpustilou Mášou. Ta mu ale nedá dýchat a vytrvale ho spolu se zvířátky honí po celé lední ploše za doprovodu veselých písniček.

Spolu s veselou a chytlavou hudbou tak vznikla ohromující show, kterou si oblíbily všechny děti i jejich rodiče. Na rozdíl od klasického formátu je však divákům připravený komplexní zážitek. Představení totiž spojuje divadlo, hudební umění, krasobruslení. Umělecké výkony účinkujících doplňují kouzelné animace na LED světelné ploše velké 138 m2 a také barevné kulisy, které jsou na nerozeznání od těch z pohádky.


2015

Máša a medvěd na ledě měla svou světovou premiéru na podzim roku 2015 v Steel Aréně v Košicích. Následovalo turné po vybraných městech v České republice a na Slovensku.


2016

Na základě velkého úspěchu v předešlém roce jsme se rozhodli turné show Máša a medvěd na ledě zopakovat i v roce 2016. Zájem byl veliký a v některých městech musela být vystoupení přidávaná. Skvělý zážitek pro celou rodinu si diváci mohli užít na více než 25 představeních v 9 městech a to pouze v rámci České republiky a Slovenska. Koncem roku 2016 show vidělo více než 100 tisíc diváků.


2017

Známá pohádka, ale především její hlavní postava Máša, získala pozornost a srdce nejen dětí, ale i jejich rodičů po celém světě. Proto mohla tato jedinečná a úspěšná lední show, vytvořená na motivy ruské pohádky, v roce 2017 překročit hranice Slovenska i České republiky a vykročit do vybraných evropských zemí.

Začali jsme v Lublani, kde show vidělo 7 000 diváků a pokračovali jsme v Záhřebu s více než 12 000 nadšenými návštěvníky. Turné končilo v Bělehradě a celé se neslo v znamení dětského tance, zpěvu a radosti v očích dětí během vystoupení. Takové chvíle nám přinášejí nekonečný pocit nadšení. Proto neustále pracujeme na tom, aby show Máša a medvěd na ledě mohla zavítat do co největšího počtu měst a zabezpečit dětem nezapomenutelný zážitek.

Rok 2017 zakončíme pohádkově a to v hlavním městě Estonska, v Tallinnu. Show se bude konat v předvánočním období, co ještě víc umocní zážitek ze show na ledě, protože její závěr patří právě krásné vánoční scéně.


2018

Všichni dobře víme, že naši neposednou Mášu nezastaví ani chladné počasí a neustále ráda něco vymýšlí a objevuje. Nebude to jinak ani v roce 2018. Už v březnu se Máša s kamarády chystá poznávat vybraná města v Polsku v rámci dalšího turné. Nejdříve pozdraví děti v Krakově, které je krásným královským městem s obrovskou historií, pak navštíví kluky a holčičky v nedalekém městě Katowice a turné zakončí v Gdaňsku na severu země.


Lední show přináší divákům po celé Evropě autentický a nezapomenutelný zážitek přímo na dosah ruky. Koneckonců vždyť skoro každý, kdo zná rozkošnou a zvídavou Mášu, by s ní chtěl aspoň chvíli strávit vzrušující příhody. A naopak Máša a její kamarádi se těší na své dětské fanoušky.

Zájem o přehlídku projevili i mimoevropské země. Máme za sebou vystoupení ve Spojených arabských emirátech v rozpáleném Abú Dhabí a vzdálené indonéské Jakartě. Prohlédni si infografiku níže.


„Páčilo sa nám úplne všetko. Krásne kostýmy, super korčuliarske výkony, vtipné prevedenie a celkovo to bolo super.“ (Slávka)


„Vystúpenie bolo pre celú našu rodinu veľkým zážitkom. Tvorcovia šou premysleli všetky scény do poslednej bodky a dopĺňali ich krásne pesničky! Tie sa nám páčili natoľko, že sme si hudobné CD museli zakúpiť a vyhráva nám doma od rána do večera.“ (Katarína)


„Dcéra bola zo šou maximálne nadšená! Páčili sa nám kostýmy, scény a samozrejme korčuliarske výkony. Konečne šou, ktorá reprezentuje Slovensko na vysokej úrovni.“ (Daniel)


„Dcéra bola z programu nadšená! Kostýmy, scény, korčuliarske výkony – bola to paráda. Konečne niečo reprezentujúce Slovensko na vysokej úrovni.“ (Hana)


„Spracovanie bolo super, účinkujúci sa vžili do svojich postáv a zahrali to vynikajúco. Spracovanie kostýmov bolo tiež super. Šou sa nám páčila celá a najviac sa nám páčilo to, že to zaujalo aj malé deti, ktoré z toho boli nadšené a niektoré počas predstavenia ani nedýchali.“ (Denisa)


“Očarilo nás krásne výtvarné spracovanie scény, ako aj všetkých rekvizít použitých v rámci predstavenia. Spolu s kvalitne naspievanou hudbou tak dotvárali krásny umelecký celok.“ (Ingrid)


Podívejte se na bohatou galerii

GALERIE


Kdo je společnost Comunique?

Jsme produkční agentura, která se na trhu pohybuje již více než 8 let. Za sebou máme organizaci mnoha koncertů, mezi jinými i koncert Boba Dylana, Erose Ramazzotiho nebo skupiny Whitesnake.

V roce 2013 jsme obdrželi oficiální licenci na vytvoření šou Máša a medvěd na ledě, a to přímo od studia Animaccord, které nese známku Máša a medvěd a produkuje stejnojmennou pohádku. Po více než dvouletých intenzivních přípravách zažila šou Máša a medvěd na ledě na podzim roku 2015 svou celosvětovou premiéru v Košicích na Slovensku. Od té doby ji vidělo téměř 140 000 lidí nejen v Evropě, ale také ve Spojených arabských emirátech. Další diváci očekávají vánoční představení v Tallinu, rozsáhlé turné v Polsku a také opětovné turné na Slovensku a v České republice.

Více informací o společnosti Comunique a jejích aktivitách najdete na webové stránce www.comunique.sk.

 

facebook-256 Sledujte nás na Facebooku.

Sdílejte s přáteli: