Jak se Máša a medvěd dostali na led – část #2

Kvalita, kvalita a ještě jednou kvalita
Zatímco ještě před pár lety byla lední show cosi nevídaného, dnes je to na Slovensku i v Česku populární formát, který si již oblíbili děti i jejich rodiče. To jsme si uvědomovali od samého začátku. Bylo nám jasné, že čím více takových akcí lidé viděli, tím budou náročnější a více si potrpí na kvalitu. Věděli jsme, že pokud chceme zaujmout, potřebujeme přinést něco speciálního, co tady ještě nebylo.
Základem je populární značka, která vyvolala celosvětové šílenství. Nicméně to by nestačilo. Bylo nám zřejmé, že se musíme soustředit na kvalitu. Tak dokonalá pohádka, jakou Máša a medvěd je, si zaslouží prvotřídní lední show. Rozhodli jsme se proto oslovit špičku mezi slovenskými a českými umělci, kteří mají dlouholeté zkušenosti. Mezi nimi jsou jména jako Valerie Schulczová, Roman Olekšák, Ondřej Soukup či Gabriela Osvaldová. O jednotlivých autorech se více dovíte v našich dalších článcích.

Přísné posuzování
Už v předešlém článku jsme uvedli, že získat licenci na značku Máša a medvěd nám trvalo skoro celý rok. To vyjadřuje dvě věci, jednak naši nezlomnost a vytrvalost, ale také velice přísný schvalovací proces. Společnost Animaccord si právem svou cennou značku stráží a proto, přestože jsme už samotnou licenci získali, museli jsme všechno posílat na schválení. Každý kostým, každá písnička a její text, celý scénář, rovněž kulisy – to všechno muselo projít a také prošlo přísným schvalovacím procesem, aby si ruská společnost byla stoprocentně jistá, že naši show tvoříme v souladu se základními myšlenkami a charakterem pohádky. Co to v praxi znamená, se dovíte v dalším článku. Už brzy 🙂

Sdílejte s přáteli:
 

Komentáře